سیستم همکاری در فروش پارس گیتار در واقع فضایی را برای نوازندگانی که قصد فروش نت ، تبلچر و آموزش های تصویری خود را دارند فراهم کرده.

بدین صورت که از طریق یک فرم در پایین همین صفحه ثبت نام را انجام می دهید و پنل شما فعال می شود ، بعد تکمیل اطلاعات میتوانید اقدام به قرار دادن محصولات خود کنید ، بعد از تایید محصولِ شما توسط تیم پارس گیتار ، روی سایت قرار می گیرد و هر محصول دارای یک لینک منحصر به فرد می باشد. هر مقدار فروشی که داشته باشید به صورت گزارش در پنل می توانید مشاهده کنید. در ادامه برخی از امکانات کلی پنل رو معرفی می کنیم.

با ما همراه باشید.

در قسمت کوپن ها می توانید به دلخواه کد تخفیف برای تمام محصولات یا یک سری محصولات به خصوص تعریف کنید و هر کد تخفیف می تواند دارای مقدار و تاریخ انقضا مشخص باشد.

از قسمت سفارشات می توانید مشخصات افرادی که محصولی از شما خریداری و دانلود کرده اند رو با جزئیات مشاهده کنید و ببینید که شخص در چه مرحله ای از سفارش می باشد.

شما میتوانید از پنل مدیریت محصولات دانلودی خود شامل: نت و تبلچر و ویدئو های آموزشی خود را آپلود کنید و برای فروش قرار دهید و برای هر محصول قیمت دلخواه خود را مشخص کنید.

تمام درآمد شما به صورت اعتبار در پنل شما ثبت می گردد و هر زمان که اراده کنید بعد از ثبت اطلاعات بانکی می توانید از قسمت برداشت ، وجه مورد نظرتون رو دریافت کنید.

مشتریان شما می توانند در صفحه محصولات شما برای هر محصول نظر خود را برای شما بنویسند و شما از پنل مدیریت می توانید این نظرات را مدیریت کنید و پاسخ دهید.

سیستم آمار و گزارشات به شما آمار دقیق از فروش روز ، هفته ، ماه و سال را ارائه می دهد و می توانید متوجه شوید که از کدام محصول فروش بیشتری داشتید .

https://parsguitar.com/store/